Heets

Heets, elektronik sigara yahut IQOS takımı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman alan almış olduğundan, sigaraya benzemekle bile, tradisyonel sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen önemsiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede duman namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, tradisyonel sigaralardaki gibi yanma maslahatlemi gerçekleştirmezler. IQOS takımı kullanan eşhas bâtınin bir seçenek olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın soldurmak bâtınin sınırlı evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en şanlı duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme allıkışhunrizklarını tebdil etmek ve insanoğluın elan az zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets yollamak bâtınin tradisyonel sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine akla yatkın olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya gibi seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine bentlı olarak seçilebilir.

IQOS takımı, Heets tasarrufı bâtınin tasarlanmıştır. çeyiz, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in bâtınindeki duman özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu iş, dumanün yanması namına, buharlaşması hasebiyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS takımı ve Heets ürünleri, tradisyonel sigaralara bakarak elan az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın soldurmak bâtınin sınırlı evetş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, tasarrufı da lokal yasalara kapalıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin alakalı yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in tradisyonel sigaralardan elan az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün ferah ferah heets tasarrufı hasebiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara gibi vesair duman ürünleri gibi bağımlılık yapıcı olabileceği konusunda ikazlar yapılmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuşdolaşma. Bazı esenlik örgütleri, Heets gibi duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, kalp emrazı ve vesair esenlik sorunlarına niçin olabileceğinden tasa etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin kırayler üzerindeki tesirleri de ağız dalaşı konusu olmuşdolaşma.

Bununla bile, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin tradisyonel sigaralara bakarak elan az zararlı bulunduğunu ve sigara salıverme yönünde bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets gibi ısıtılmış duman ürünlerini tradisyonel sigaralara seçenek olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çallıkışan eşhas bâtınin yeğleme edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in tradisyonel sigaralara bakarak elan az zararlı başüstüneğu iddiası halen ağız dalaşı konusu olsa da, ürünün tasarrufı gitgide yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına akla yatkın şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve esenlik önerilerine akla yatkın şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir