ucbasaktarim.com: 4 Askılı Ot Toplama Tırmığı

Üçkafaak Ziraat, tarım makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör üst Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri yürekin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine akla yatkın olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. şayan aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli gıda üretimi, giyecek ve barınma âlemını esenlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanlar ilkel tarım yapmaya kafaladı ancak hasetmüzde toplumun sadece çok değersiz bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını huzurlayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit dilek ve tarım dalünün tedricen çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile alay malay gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, otomatik ve yardımcı tarım makineleri kabilinden ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak farklılıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hatta sadece tarım dalü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile tedricen artmaktadır.

Üçkafaak Ziraat , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve faik üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en hayırlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile dinamik ve meşakkatlilü benibeşer kaynağına mevla olan Üçkafaak Ziraat, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak porte sağlayan Üçkafaak Ziraat; şişman Ar-Ge çalışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını sakır sakır yükseltmektedir. Kesiksiz inkişaf ve sıfır yanlışlık üretim sistemi, Üçkafaak Ziraat ürünlerinin hem dar ortamında hem bile dar dışında güvenilerek kullanılmasının kafalıca nedenidir. Üçkafaak Ziraat, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçkafaak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin akla yatkın ve stabil bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi kifayetli ve dosdoğru bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile lüzumsuz basma yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve randımanlı bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde daha az efor tüketme ederek çok daha esenlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın lüzumsuz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sayesinde çok daha esenlıklı lafır ve toprağınızdan daha zait semere ve sebze elde etmenize yardımcı olabilir.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması yürekin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha randımanlı bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en majör gereksinimlerı olan gıda maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve ilgi edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha randımanlı neticelar elde edebilirsiniz.

Üçkafaak Ziraat olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör üst Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine yüklenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden yüklenmek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da bulutsuz bir hendek kazısına geçmek yürekin yaygın olarak kullanılır. üst yükleyici ile alay malay bir malzemeyi yere itmeden yüklenmek mümkündür. üst yükleyiciler ekseriyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden yüklenmek yürekin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek kazısı kabilinden alanlara geçmek yürekin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çırefikalabilir bir ilgilantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğmeseletirilebilir ve birhayli ataşmanla da genişletilebilir. Esas dahişenler ekseriyetle hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da faaliyet ettirilir. Teleskopik portörlara bakarak nispetle ceninisakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri bile peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler yürekin tercih edilebilecek birhayli üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem fiyat hem bile kalite olarak kazanım esenlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden Üçkafaak Ziraat’ın peş yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilim sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin cem ve balyalama meselelemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu örgülması meselelemlerini sağlayan bir makinedir. Üçkafaak Ziraat olarak Ot Derç Tırmıkları da tarım makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Olta muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme sırasında iş yükünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında ilgi etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine ilgi edilmediği dakika hayvanın sütü ve etinden mahsul alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak besleme sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm besinleri tenha seferde alabilir ve daha hayırlı beslenebilir. Olta karmanın örgülması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm besinleri bir araya getirerek daha hayırlı beslenmesine böylelikle daha zait mahsul almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile alay malay Olta Muhtelit Makinaları da Üçkafaak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkafaak Ziraat olarak ilaçlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu kabilinden en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (Standart) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi örgüsı gani ve randımanlı bir zirai üretim yürekin majör avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı yürekin önemli bir köprü meselelevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha hayırlı durumlara gelmesi yürekin zirai ihracat noktasında Üçkafaak Ziraat olarak tüm çalışanlarımızın yardımsıyla alay malay
Üçkafaak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve devamı için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir